Drum & Bass dNb

Uživatelia

Najnovší užívateľ : Elko
Registrovaný členovia : 2

Info

IP

Home

Microsoft:Obchod z mobilnými aplikáciami


Microsoft teraz prijíma mobilné aplikácie od zaregistrovaných vývojárov z 29 krajín a postupne stanoví.
Ceny pre jednotlivé aplikácie v závislosti na celkovom počte stiahnutí, užitočnosti a tak ďalej," uviedol líder projektu Todd Brix.Vývojári tak už môžu začať s nahrávaním aplikácií do systému obchodovania Windows Marketplace.

"Naša stratégia ohľadom Windows Marketplace je jednoduchá; chceme vytvoriť globálny trh pre mobilné zariadenia so systémom Windows, kde sa budú stretávať vývojári a zákazníci s cieľom predať alebo kúpiť vysoko kvalitné aplikácie, ktoré pomôžu uľahčiť prácu a život urobia plnohodnotným."

Zákazníci, ktorí si budú chcieť aplikácie stiahnuť do svojich mobilných telefónov či počítačov, môžu využiť hneď niekoľko platobných systémov, pričom vždy môžu počítať so zárukou vrátenia peňazí. Brix odhaduje, že zákaznícka základňa sa bude pohybovať okolo celkového počtu 30 miliónov ľudí.

Najväčší obchod s mobilnými aplikáciami teraz prevádzkuje spoločnosť Apple. Z App Store už bolo stiahnutých viac ako 1 miliarda mobilných aplikácií. Obchod je dostupný používateľom v 77 krajinách po celom svete a obsahuje takmer 65 tisíc aplikácií. Ich služby podľa posledných údajov využíva asi 45 miliónov používateľov.
Žádné komentáře
 
© Copyright | Powered & deign by cReO.